FK Řeporyje

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Řeporyje
www.fkreporyje.cz

Příští zápas

Prohra na hřišti Uhelných Skladů

Prohra na hřišti Uhelných Skladů

Po zdařilých výkonech z posledních dvou zápasů jsme byli naliti optimismem do dalšího zápasu, v kterém nás hostil tradiční účastník pražského přeboru - SK Uhelné Sklady, kterým se v poslední sezóně ne zcela dařilo. V posledním přátelském zápase porazily Nebušice, dalšího účastníka naší skupiny 5:3. Do nominace se vzhledem tréninkovým absencím a dovoleným několik hráčů: Pavelka, Fenin, Šebesta, Tůma, Walzel aj. I tak však měl trenér Lukič k dispozici velmi kvalitní výběr, který myslel na dobrý výsledek.

Oproti posledním zápasům jsme zcela nezachytili začátek zápasu, kdy se náš tým přizpůsobil ne zcela vysokému tempu hráčů domácích. Dlouhé vyčkávání znamenalo gól ze značky pokutového puntíku z kopačky Zmeškala, který se snaží vrátít do původní formy. I přes kila navíc je však nic ze svého fotbalového umu neztratil a mohl by být nečekanou posilou pro ´´Uhlíře´´. Druhý gól přišel po půl hodině hry , kdy nešťastně odražený balón doklepl do sítě  druhá útočná vozba - Václav Klán. Na 3:0 zvýšil po pěkném centru rychlonohý Zilvar, který doslova donesl míč na prsou do sítě. Od této chvíle se hra vyrovnala a náš tým nebyl horším týmem. Snahu o vstřelení gólu korunoval Ivan Pánek střelou z 23 metrů, a tak snížil před poločasovou přestávkou na 3:1.

Druhý poločas začal v podobném duchu jako skončil. Za domácí nadále režíroval hru Steinocher, zapůjčený na tento zápas jako výpomoc spolu s pár ostatními hráči. Bohužel nám se ani po dvou závarech nepodařilo snížit dříve, to přišlo až 5 minut před koncem - 3:2. Když už se náš tým nadechoval k závěrečnému náporu , Petrus uklouznul a nabídnutou šancí Steinocherem domácí nepohrdli a potvrdili gólem vítězství 4:2.

Nutno říct, že se jednalo prozatím o náš nejhorší výkon, a prohra v zápase byla v tomto zápase zasloužená. Soupeři budeme přát všechno nejlepší do nadcházející sezóny a doufat k zastavení úpadku fungování tohoto tradičního oddílu.

Diskuze

Tabulka

1. FK Řeporyje "B" 0 0:0 0
2. TJ Sokol Lipence "B" 0 0:0 0
3. TJ Slavoj Suchdol 0 0:0 0
4. TJ Sokol Lochkov 0 0:0 0
5. TJ Sokol Nebušice "B" 0 0:0 0
6. TJ Sokol Bílá Hora 0 0:0 0
7. SK Střešovice 1911 "C" 0 0:0 0
8. SK Modřany "B" 0 0:0 0
9. SK Čechie Smíchov "B" 0 0:0 0
10. FK Sparta Košíře 0 0:0 0
11. AFK Slivenec "B" 0 0:0 0
12. TJ Točná 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 36560
Posledních 30 dnů: 1931 | Posledních 7 dnů: 400 | Poslední den: 38

© 2021 FK Řeporyje | Všechna práva vyhrazena | tomas.vodslon@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne