Starší žáci a první body ve "velkém fotbalu"!

Starší žáci se konečně dočkali a ve čtvrtém kole premiérového ročníku ve "velkém fotbalu" bodovali! Na domácím hřišti jsme přivítali soupeře FK Loko Vltavín a od začátku se zápas vyvíjel velmi vyrovnaně s naší o něco větší aktivitou. Bohužel jsme museli opět otáčet, když soupeř s ojedinělé šance vstřelil první branku. Kluci jezdili a asi i cítili, že to konečně mají ve svých rukách a podle toho vypadala i aktivita. Za nedlouho se nám nejprve střelou z přímého kopu Ondry Nováka podařilo vyrovnat a ještě do poločasu zvýšil po dorážce Tomáš Šimek.a překlopil tak vedení na naší stranu. Bohužel po záčátku druhého poločasu jsme obdželi opět branku z našich nedůrazů a bylo zase co otáčet. Dvě nastřeléná břevna na každé straně jedno, vypavídali o vyrovnanosti obou celků. Nakonec jsme přeci jen vytěžili z našeho úsilí kýženou branku a to když v samém závěru po pěkné akci utekl Dan Červený a zakončil přesně k tyči - 3:2 !. Kluci zaslouží pochvalu, bylo vidět srdce a chuť se o výsledek poprat až do konce! Doufám, že se nám podaří v podobných výkonech pokračovat, ikdyž víme, že letošní první ročník ve velkém fotbalu bude těžký. Jedeme dál...

1. SK NUSLE z.s. 9 66:5 27
2. Tělovýchovná jednota.. 9 42:10 21