Archiv rubriky: Nezařazené

Tj Sokol Cholupice – FK Řeporyje 6 : 15

Starší přípravka veze další výhru ze soupeřova hřiště, tentokrát z Cholupic. Těžký zápas s kvalitním soupeřem plný osobních soubojů se spoustou bojovnosti a místy i pěknými akcemi. Je potřeba někdy až přehnanou bojovnost proměnit v kvalitnější kombinační akce s klidem v zakončení. I přes výhru je co zlepšovat, jedeme dál …

Starší přípravka – přátelské utkání s FK Dobříč

FK Řeporyje – FK Dobříč 6 : 0. Toto pondělí odehrála starší přípravka přátelské utkání s celkem FK Dobříč. Výsledek v tomto případě nebyl tak důležitý, šlo především o vyzkoušení formátu mladších žáků, tedy polovina hřiště a 7+1. Kluci nás velmi mile překvapili, kromě bojovnosti, která jim začíná být vlastní si i na velkém hřišti dokázali vytvořit mnoho pěkných akcí, korunovaných dobrým výsledkem a dá se říci, že jim větší prostor svědčil 🙂 . Doufám, že jim to vydrží a od září začneme válčit podobné bitvy i na soutěžní úrovni.Za trenéry – velká spokojenost kluci !

Straší příprvka – poslední dva zápasy zimní ligy

Starší přípravka odehrála tuto neděli poslední dva zápasy zimní ligy. První zápas se Spartou dívky jsme odehráli jako nejlepší zápas zimní sezony a s výborným soupeřem jsme remizovali    4 : 4 ! Druhý zápas s Dubčí jsme bohužel i z nedostatku sil prohráli 4:16, ale přesto jsme ve velké konkurenci ve středu tabulky a naše působení v zimní lize dopadlo nad očekávání ! Samozřejmě je co zlepšovat, ale to je celý život 🙂 . Vzhůru do jarní sezony !

Jarní brigáda na domácím hřišti!

V sobotu 25.3. proběhla letos již druhá pracovní brigáda zaměřená na úklid okolí hřiště, vyčistění odtokových kanálů kolem hrací plochu, vyčistění dlaždy u restaurace a střídaček a odstranění asfaltu z parkovací plochy. Proběhlo též první letošní lajnování. Nechybělo společné grilování buřtíků a vše jsme ukončili malým fotbalovým turnájkem. Akce se mimořádně vydařila, udělalo se kus práce za skvělého počasí za účasti 18 dospělých a 20 dětí ! Děkujeme všem !!!

(R)Fotografie0940 (R)Fotografie0935 (R)Fotografie0944 (R)Fotografie0948(R)Fotografie0937(R)Fotografie0934

Starší přípravka a výhra nad Admirou

Další zápas zimní ligy   FK Řeporyje – Admira  13 : 5 . Po bojovném výkonu a velkém nasazení všech se nám podařilo zvítězit v již téměř jarním popčasí nad kvalitním soupeřem. Doufáme, že po vydařeném zimním soustředění bude takových to výsledků více!