Příští zápas

FK Meteor Praha "B" vs FK Řeporyje

Datum a čas konání: 21.4.2024 16:15

V posledním přípravném utkání Řeporyje podlehly jednoznačně Jinočanům

Řeporyje odehrály svůj poslední přípravný zápas pro fotbal v dosti netypický čas, kdy čas výkopu byl stanoven na brzkých 9.30. Vyšlo se vstříc žádosti Jinočanům, které se chystaly hromadně na svatbu. Našemu týmu se vzhledem k pracovnímu vytížení rozpadla základní osa obranné čtyřky Ulman - Tůma, a tak muselo dojít k přeskupení jednotlivých postů. Trenérovi Lukičovi nenahrál ani fakt, že onemocněl Žůrek, hráč jenž se hlásí do základní sestavy.

Značně posílené Jinočany chytily zápas za správný konec a nám se nedařilo reagovat na jejich agilní hráče, jimž od úvodních minut nescházelo nasazení, tolik důležité pro týmový sport. Soupeř nás přehrával svou aktivitou, my strádali špatným dostupováním obranné čtveřice, která hrála z větší hloubky pole, než-li by bylo záhodno. V první půli jsme inkasovali po gólu vstřeleného z penalty, a tak poločasové skóre bylo 0:1.

O poločasové přestávce došlo k několika pokynům, které měly zlepšit obraz hry. To se zdálo jako podařené, pak však přišla chyba Petrly, kterému vypíchl soupeř míč a úspěšně proměnil samostatné únik. To jakoby naše hráče definitivně zlomilo, a tak dostalo šanci i dalších šest hráčů na lavičcce náhradníků, kteří tak měli možnost se ukázat trenérovi a přesvědčit o svých kvalitách. Bohužel po našich dalších chybách následovy další góly v naší síti a náš tým obdrže celkem pět gólů.

Po povedených výkonech z předchozích dvou duelů tak nastalo rychlé vystřízlivění, které ještěže nastalo před startem soutěže. Bez ohledu na chybějící členy týmu jsme postrádali zápal pro hru, bez kterého to k dobrým výsledkům nepovede. I tak je to dobré poučení pro další utkání, které budou jistě odehrány v lepší kvalitě. Jdeme dál!