FK Řeporyje vs FC Přední Kopanina

Datum a čas konání: 8.8.2020 17:00

Echo leden

Silvestrovská pumelice

Jako již každoročně se v poslední den v roce sešla celá plejáda aktivních či bývalých hráčů, funkcionářů i fanoušků. Jediným cílem bylo rozloučení se s rokem 2019, a jak jinak než na hřišti. Vzhledem k hojné účasti 34 hráčů byli aktéři rozděleny na čtyři mužstva a děti, kterých se sešlo 16 si to rovněž rozdaly v samostatně vedeném turnaji. Výsledkem tohoto dne byla spoustu srandy, poklábosení se starými známými – no zkrátka příjemné zakončení roku 2019. Během silvestrovského dopoledne se tak snědlo 70 grilovaných klobás a vypilo se 20l svařáčku. Ještě jednou děkujeme za vaší hojnou účast, budeme se opět těšit na další sešlost v roce 2020.

Soustředění v Čáslavi

Řeporyjská enkláva vyrazila na soustředění do Čáslavi, kde se prostřídalo od středy do neděle 16 hráčů, kterou doplnil i páteční zájezd věrných fanoušků. Celé soustředění se odehrálo v krásném čáslavském areálu, který pamatuje i vítězství jejich A týmu v druhé lize před deseti lety, ale i strmější pád až do divizní soutěže, ve které hraje nyní ve středu tabulky. A tak není divu, že sportovní areál nabízí širokou škálu sportovního vyžití , nejen pro fotbalové týmy. V areálu kromě dvou hracích ploch s přírodní trávou nalezneme i dostatečně velké hřiště s umělým trávníkem, tenisové kurty, městské lázně, atletický ovál, posilovna, multifunkční klec či zimní stadion, který byl byl vystaven před třemi lety. Kolem celého areálu jsou vedeny i běžeceké stezky, které byly umístěny v těsné blízkosti naší ubytovny.

Zimní soustředění nejsou u hráčů v oblibě vzhledem k tréninkovým dávkám tolik oblíbené jako ty letní, nicméně ideální podminky tento předsudek odstranily. Hned první trénink začal pěkne ostře a to když trenér Hlaváček naordinoval 10x1,3 km v dopoledních hodinách. Hráči od té doby uvítali každé volné okénku k odpočinku, a tak trenér nemusel řešit ani večerku, neboť většina hráčů ‘‘padla za vlast“ v brzkých hodinách. Kromě tréninků na umělé trávě, výběhů v parku či atletické dráže probíhaly tréninky i v multifunkční kleci a posilovně. Večery následně patřily regeneraci v městských lázní, kde kromě bazénu hráči využivali i páru a finskou saunu. Jeden večer byla využita i sauna a privátní vířivky čáslavského A mužstva, a tak o pravou regeneraci nebyla nouze.

Začátek řeporyjské přípravy

Řeporyje začaly svoji přípravu počátečním tréninkem 08.01.2020, na které navázalo soustředění v Čáslavi. Jako je již každý rok zvykem, součástí přípravy bude i absolvování turnaje Aritma cup, kde jako již tradičně získáváme zápasovou praxi. Kromě Airtmu cupu Řeporyje odehrají i přátelské zápasy proti Stodůlkám, Chotči a Škvorci.

Soutěž

Vyhlašujeme soutěž o nejoriginálnější a nejhezčí fotku s řeporyjskou tématikou. Využijte svojí fantazii a posílejte své fotografie do 31.3.2020 na facebook, emailovou adresu fkreporyje@gmail.com či do directu na instagramu. Vybrané fotky v obou kategoriích budou oceněneny volným výběrem klubovém ho předmětu z našeho fanshopu.

Závěr

Rok 2019 skončil, jarní část sezóny se pomaličku rozjíždí. Budeme rádi, pokud budete nadále s námi, fandit černobílým barvám. Kromě hřiště nás můžete sledovat na klubovém facebooku, instagramu či webových stránkách.

Petr Vosmík ml.

2. 1999 Praha 0 0:0 0