FK Řeporyje

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Řeporyje
www.fkreporyje.cz

Příští zápas

Říjnové ohlédnutí našeho oddílu

Říjnové ohlédnutí našeho oddílu

Slovo úvodem

Podzimní sezóna vstoupila do své poslední třetiny a první část sezóny bude brzy odfouknuta jako listí při větrných dnech na konci podzimu. Ačkoliv zažíváme už ranní mrazíky, jsme velmi rádi, že pozornost o řeporyjský fotbal neutuchá, což nás nadále hřeje. Vytáhnout roláky, oslavit rozlučky s koncem podzimní části, brzy Silvestrovská pumelice. No vždyť to znáte, strašně to letí.

Výstavba dětského hřiště

Jak jste jistě zaregistrovali, začátkem října začala výstavba dětského hřiště. Kromě srovnání terénu a příprav byly vybudovány nové chodníky, které zjednoduší cestu na toto hřiště hned ze tří stran. Ačkoliv se jedná stále o hrubou stavbu, v následujících týdnech budou patrné pokroky a budování “dětského krásna“, které ocení jistě celá řeporyjská obec.

A mužstvo

Po velmi dobrém vstupu našeho A týmu došlo ke značnému útlumu, který byl způsoben nejen vyšším počtem zraněných vyžadujících delší rekonvalescenci, tak i značným podceněním soupeřů. Náš A tým se chová jako fotbalový Jánošík, kdy body týmům z vyšších pater tabulky bere, naopak soupeřům ze dna tabulky ochotně rozdává. To deklarují poslední výsledky, kdy po výhře nad Střešovicemi následovaly kruté prohry na hřišti posledních Stodůlek 0:3 a vysoká prohra 1:7 od předposledních Nebušic. V závěru čeká A tým poslední trojlístek zápasů, kdy dva z nich odehrajeme v azylu na Motorletu, kdy nastoupíme na umělé trávě, abychom ušetřili naší travnatou plochu před nevyzpytatelným počasím na přelomu října a ledna. Čeká nás ČAFCa, Modřany a předehrávka se Zlíchovem. Bude důležité, aby se v závěru podzimní části vybojovaly proti těžším soupeřům nějaké body, které dodají větší klid před zimní přestávkou.

B mužstvo

Naše rezerva během posledního měsíce výsledkově zabrala a zaznamenala čtyři výhry v řadě, která je katapultovala na druhé místo tabulky. Největším překvapením bylo vítězství na půdě Bílé Hory, která doposud neztratila žádný bod a mířila bez ohledu na soupeře do vyšší soutěže. Prohrou s našimi hochy však přišla nečekaná kaňka nad dosud bezproblémovým podzimem a čtyřbodové manko naší rezervy otevírá otázku, zda-li postup Bílé Hoře ještě více nezkomplikovat.

Za výsledkově zdařilým podzimem stojí větší počet hráčů na pomezí A a B týmu a lepší provázanost těchto týmů, které si můžou v případě zranění či personálních absencí pomoci.

Mládež

Kromě velmi slušných výsledků naší mládeže je největším vítězstvím letošní sezóny stále rozrůstající členská základna, která se letos zastavila na historickém maximu. Jsme velmi rádi, že rodiče oceňují práci našich mládežnických trenérů, které do této práce dávají srdce a maximum. Odměnou jim jsou pak úsměvy a radost děti z odvedených výkonů

Slovo závěrem

Ačkoliv po očku sledujeme průběh navýšení covidového opatření a s ním spjaté i restrikce, věříme že se soutěž dohraje celá. Vzhledem k úpravě soutěžního řádu soutěže je nyní jasné, že soutěže budou minimálně ze své poloviny dohrané, a tak každá soutěž bude znát své postupující a sestupující. Věříme, že situace nebude tak turbulentní jako kroky hradní kanceláře ČR.

Držme palce!

Petr Vosmík ml.

Diskuze

Tabulka

1. AFK Slivenec 15 41:22 34
2. TJ Sokol Cholupice 15 45:32 34
3. ČAFC Praha 15 37:19 31
4. Sportovní klub.. 15 47:22 28
5. ABC Braník 15 47:25 28
6. FK Zlíchov 1914 15 32:29 24
7. SK Střešovice 1911 16 26:26 21
8. SK Libuš 838 15 34:43 21
9. FK Řeporyje 15 28:42 20
10. SK Modřany 15 31:32 19
11. SK Aritma Praha "B" 15 27:29 17
12. TJ Sokol Nebušice, z.. 15 24:44 14
13. 1999 Praha 15 28:35 13
14. FC Přední Kopanina 15 24:38 8
15. TJ Sokol Stodůlky 15 11:44 6

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Řeporyje
FK Zlíchov 1914
5:1
Podrobnosti

Střelci týmu

8 gólů

Ivan Pánek

6 gólů

Martin Fenin

3 góly

Roman Graf

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 46520
Posledních 30 dnů: 935 | Posledních 7 dnů: 384 | Poslední den: 132

© 2022 FK Řeporyje | Všechna práva vyhrazena | tomas.vodslon@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne