FK Řeporyje

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Řeporyje
www.fkreporyje.cz

Příští zápas

Druhé vítězství ve dvou dnech na horké půdě Kbel

Druhé vítězství ve dvou dnech na horké půdě Kbel

Řeporyjské mužstvo vyrazilo ve čtvrtek na přátelské utkání do Kbel. Vzhledem k tomu, že se jednalo o druhý zápas, během dvou dnů, a to vše během prvního týdne letní přípravy, dostala řada opor – bratři Pánkové, Graf, Fenin, Ulman, Petrus  a další... od trenéra Lukiče volno. Nabuzeni výhrou z domácího utkání s Aritmou, chtěli jsme zvítězit i na hřišti Kbel, které hrají o jednu úroveň nižší soutěž (1.B), kterou si minulou sezónu s přehledem podmanili, a jediný, kdo je byl schopen zastavit, bylo ukončení soutěže ze strany FAČR kvůli epidemii covidu. Skautům domácích se podařilo do týmu přivést zajímavá jména – Besta, Haniak aj., a tak jsme tušili, že nás nebude čekat nic lehkého.

To se potvrdilo v podstatě již od první minuty, a to i vzhledem k tomu, že základní jedenáctka, které dal trenér Lukič důvěru, byla torso ze zápasu z Aritmou, doplněná o nové tváře, společně s hráči, kteří neměli v nohách celých středečních 90 minut. Takto zvolená sestava měla s úvodním náporem domácích obrovské problémy a situace se nikterak nezlepšovala ani s přibývajícími minutami. Spousta chyb plynula ze špatné komunikace na hřišti, špatného obsazování hráčů a z pozičních chyb, což byla voda na mlýn pro domácí, kteří působili s balonem na kopačkách velmi jistě. I vzhledem k tomu, že jsme hráli spíše se zataženého bloku, nechávali jsme domácím hodně volného času a s postupem minut přibývalo nebezpečných situací před brankářem Koubou. Ve 20. minutě se pak měnilo skóre poprvé, a to když při autu domácích nezafungovala komunikace mezi stoperskou dvojicí Hanzlík – Tůma a soupeř dostal ve vápně dostatek času překonat bezmocného Koubu. Řeporyje hrozily v první půli spíše sporadicky, těžili jsme především z brejků a případných chyb soupeře, což ale nevedlo k ničemu vážnějšímu než několika střelám ze střední vzdálenosti. Poločas skončil za námi milosrdného stavu 1:0 pro domácí, a to i díky tomu, že Kouba měl opět výborně postavenou brankovou konstrukci a jeho pravá tyčka nenechala soupeře odskočit na rozdíl dvou gólů.

O půli proběhlo několik střídání a průběh hry se otočil o 360 stupňů. Hlavní nebezpečí pro soupeře tvořili velmi aktivní duo – o půli střídající Walzel, společně s Petrem, který se posunul z pozice pravého záložníka na hrot. Ačkoliv jsme gólových šancí měli během prvních minut druhé půle opravdu mnoho, byl to soupeř, kdo se radoval, a to když z průniku na naší pravé straně, za sporného přispění ruky, překvapil celou obranu i veterána Přídu v brance – 2:0. Hra se následně vyrovnala a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli být svědky ještě divokého závěru. I proto poslal trenér Lukič do útoku Hanzlíka, který se doposud u nás prezentoval jako bez nervů hrající stoper, a když se ani s přibývajícími minutami skóre neměnilo, vystřídal na levou zálohu žolíka Koreckého, jenž dostal nominaci na utkání takřka za pět minut dvanáct, a opět ukázal, jak umí být platným hráčem na poslední minuty zápasu. K obratu zavelel Walzel, a to když 20 minut před koncem obral o míč sebevědomě hrajícího brankáře domácích a zakončil do prázdné brány. Za pár minut bylo z našeho pohledu ještě veseleji, Korecký našel dlouhým pasem, za který by se nemuselo stydět ani duo Modrič – Kroos, Gabrišku, který po výborném zpracování vyrovnal skóre na 2:2. Hra se otevřela na obě strany a byl to soupeř, kdo tahal za kratší konec, když za několik minut z brejkové situace na naší pravé straně, se dostal míč až ke Gabriškovi, který uzavřel gólový účet zápasu na 3:2.  

 

Diskuze

Tabulka

1. FK Řeporyje "B" 0 0:0 0
2. TJ Sokol Lipence "B" 0 0:0 0
3. TJ Slavoj Suchdol 0 0:0 0
4. TJ Sokol Lochkov 0 0:0 0
5. TJ Sokol Nebušice "B" 0 0:0 0
6. TJ Sokol Bílá Hora 0 0:0 0
7. SK Střešovice 1911 "C" 0 0:0 0
8. SK Modřany "B" 0 0:0 0
9. SK Čechie Smíchov "B" 0 0:0 0
10. FK Sparta Košíře 0 0:0 0
11. AFK Slivenec "B" 0 0:0 0
12. TJ Točná 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 36560
Posledních 30 dnů: 1931 | Posledních 7 dnů: 400 | Poslední den: 38

© 2021 FK Řeporyje | Všechna práva vyhrazena | tomas.vodslon@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne