Mladší přípravka excelovala ve Stodůlkách

Naše mladší přípravka hraje jeden zápas za druhým a zápasová praxe velkého počtu našich hráčů je již patrná. Tentokrát naši mládežnící odcestovali k nejbližšímu soupeři, do Stodůlek. Na hezkém trávníku odehrála ml. přípravka tři zápasy na třech hřištích a výkon byl fantastický. Naznačil, že se nastolená cesta ukazuje jako správná.

Výsledek není u malých hráčů důležitý, na ten se můžeme soustředit až v následujících kategoriích. I tak to samozřejmě naši kluci vnímají a každá výhra jim zvyšuje sebevědomí. Je to na nich ohromně znát. Nutno podotknout, že jsme dvě utkání vyhráli a třeti skončilo spravedlivou remízou.

Chtěli bychom, a v úterý na tréninku to uslyší osobně, jim hrozně moc poděkovat za jejich přístup a bojovnost. Možná to bylo dané touhou vrátit Stodůlkám podzimní prohru, ale kluci celý zápas odjezdili naplno a výhra se tentokrát zrodila hlavně díky množství vyhraných soubojů. Na všech 3 hřištích!!!

Jsme na ně patřičně hrdí!!!

Držíme palce do dalších zápasů.

Posledních 30 dnů: 2195 | Posledních 7 dnů: 443 | Poslední den: 31