FK Řeporyje

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Řeporyje

Příští zápas

B mužstvo otočilo z 0:2 na 3:2 přátelský zápas v Třebotově po dvou brankách Ďubašíka a J. Borovičky. Komentář k utkání z pohledu Domácích

Máme za sebou první přátelák - doma jsme hostili tým Řeporyje B, který hraje vyšší pražskou druhou třídu. Měli jsme jako tradičně několik absencí a tak utkání odehrálo 13 hráčů.

Hosté předvedli rychlý presink po celém hřišti, na začátku si vypracovali tři vyložené šance, které ale náš brankář M. Rys pochytal!!! Pak přidali ještě břevno naší branky a udeřili jsme my, narušili jsme jejich rozehrávku od branky a vybojovaný míč uklidil Matěj Král do branky - 1:0.

Ve druhém poločase Matěj přidal ze sóla na 2:0. Po změnách na různých místech v sestavě přišel i chaos v našich obranných řadách, tlak hostí se stupňoval a po nedůrazných odkopech a dorážkách hostí jsme dostali dvě branky -vyrovnáno na 2:2. A v poslední minutě netrefil míč náš Marek Veselý, který chtěl zahrát malou domů a inkasovali jsme potřetí - 3:2 pro Řeporyje a konec zápasu.

Zápas nám ukázal dost chyb, kterých se musíme příště vyvarovat, jinak budeme zápasy prohrávat. Musíme vylepšit fyzičku a pohyb bez míče i zpřesnit nahrávky a nabíhání. Musíme mít víc míč pod kontrolou a hrát více kolektivně. To můžeme odstraňovat už na středečním tréninku od 18:00 hodin. V sobotu hrajeme přátelák ve Vraném od 17:00 hodin.