FK Řeporyje

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Řeporyje
www.fkreporyje.cz

Příští zápas

TJ Sokol Lipence "B" vs FK Řeporyje "B"

Datum a čas konání: 24.8.2019 17:00

5. přípravné utkání: TJ Sokol Škvorec vs. FK Řeporyje

5. přípravné utkání: TJ Sokol Škvorec vs. FK Řeporyje

Náš tým vzhledem k časové vytíženosti během přípravy se rozhodl,že na zápas se Škvorcem, účastníkem 1.B. třídy Středočeského kraje vydá se svojí rezervou doplněnou o několik hráčů širšího kádru A mužstva. Sestava pro tento zápas tedy byla: Přída – Vodsloň, Kubr, Štěpánek P., Václavíček – Svobda, Vosmík, Pánek I., Dobeš – Rolfes, Blažek J.

Od úvodních minut byl poznat domácího mužstava, který se postavil pražskému celku. Naopak náš tým neoplýval velkým zápasovým zájmem, a tak náš Škvorec celkem jednoduše přehrával svým pohybem a náběhy za obranu, které naše obrana nestíhala. V prvním poločase jsme inkasovali dvě branky po standartní situaci a hrubce v zadních řadách.

Do druhé půli vstoupili i všichni náhradníci, aby si ošahali zápasovou praxi. A tak se dostali do hry Křivka, Otruba, Korecký a brankář Přída, který operoval na hrotu útoku. Výsledkem tomu bylo obdržení dalších tří branek a celkové skóre 1:5, kdy o jediný náš úspěch se postaral Ivan Pánek, který pokřtil svoje nové kopačky.

Pro příště víme, že příště dorazíme s naším A mužstvem, aby nedošlo k ostudě jako v úterý.

Diskuze

Tabulka

1. FK Řeporyje "B" 0 0:0 0
2. TJ Točná 0 0:0 0
3. TJ Sokol Lochkov 0 0:0 0
4. SK Sparta Krč 0 0:0 0
5. SK Střešovice 1911 "C" 0 0:0 0
6. TJ Sokol Lipence "B" 0 0:0 0
7. SK Čechie Smíchov "B" 0 0:0 0
8. SK Modřany "B" 0 0:0 0
9. FK Sparta Košíře 0 0:0 0
10. AFK Slivenec "B" 0 0:0 0
11. TJ Slavoj Suchdol 0 0:0 0
12. TJ Sokol Bílá Hora 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

TJ Sokol Lochkov
FK Řeporyje "B"
1:3
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 2067
Posledních 30 dnů: 1908 | Posledních 7 dnů: 493 | Poslední den: 61

© 2019 FK Řeporyje | Všechna práva vyhrazena | tomas.vodslon@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne