TJ Sokol Lipence "B" vs FK Řeporyje "B"

Datum a čas konání: 24.8.2019 17:00

5. přípravné utkání: TJ Sokol Škvorec vs. FK Řeporyje

Náš tým vzhledem k časové vytíženosti během přípravy se rozhodl,že na zápas se Škvorcem, účastníkem 1.B. třídy Středočeského kraje vydá se svojí rezervou doplněnou o několik hráčů širšího kádru A mužstva. Sestava pro tento zápas tedy byla: Přída – Vodsloň, Kubr, Štěpánek P., Václavíček – Svobda, Vosmík, Pánek I., Dobeš – Rolfes, Blažek J.

Od úvodních minut byl poznat domácího mužstava, který se postavil pražskému celku. Naopak náš tým neoplýval velkým zápasovým zájmem, a tak náš Škvorec celkem jednoduše přehrával svým pohybem a náběhy za obranu, které naše obrana nestíhala. V prvním poločase jsme inkasovali dvě branky po standartní situaci a hrubce v zadních řadách.

Do druhé půli vstoupili i všichni náhradníci, aby si ošahali zápasovou praxi. A tak se dostali do hry Křivka, Otruba, Korecký a brankář Přída, který operoval na hrotu útoku. Výsledkem tomu bylo obdržení dalších tří branek a celkové skóre 1:5, kdy o jediný náš úspěch se postaral Ivan Pánek, který pokřtil svoje nové kopačky.

Pro příště víme, že příště dorazíme s naším A mužstvem, aby nedošlo k ostudě jako v úterý.

1. FK Řeporyje "B" 0 0:0 0
2. TJ Točná 0 0:0 0