Starší přípravka – ZÁPASY – SOUPISKA – NOMINACE

Pátek 21.4. – kondiční trénink – odpadá!!!.

Sraz v 17hod na hřišti FK Řeporyje, ssebou kopačky,tenisky,míč,teplákovky,čepičky. Trénink bude zaměřen na kondiční průpravu,koordinaci běhu,výdrž,rychlost atd.Platí i za špatného počasí, v tom případě si uděláme v kabině taktickou a teoretickou přípravu na kterou během tréninků není moc času.

Páteční tréninky budou vždy, když nebudeme hrát domácí páteční zápas, info vždy na webu!


NOMINACE : Spartak Kbely – FK Řeporyje, sobota 20.5. v 8 30                   Sraz v 7 30 hod na hřišti FK Řeporyje, nebo 8 00 Kbely, s sebou pití,kopačky tráva, chrániče. Hraje se za každého počasí!

Nominace: Berisha,Šťastný,Myhaylyk,David,Šimek,French,Červený,Shorban,Holl,Růžička

Pokud jste nominování a nemůžete se dostavit, vždy se prosím omlouvejte !


Rozpis zápasů jaro 2017

pá 31.3.  17 30   FK Řeporyje – Tj Sokol Lipence         11 : 5                                             ne 9.4.    13 00   Sk Libuš – FK Řeporyje                         4 : 1                                               ne 23.4.  14 00   Tj Slovan Bohnice – FK Řeporyje        2 : 18                                            pá 28.4.  17 30   FK Řeporyje – SK Modřany                  4 : 8                                               pá  5.5.   17 00    Tj Sokol Cholupice – FK Řeporyje      6 : 15                                              pá 12.5. 17 30    FK Řeporyje – Tj Sokol Bílá hora       18 : 4                                               so 20.5.   8 30     Spartak Kbely – FK Řeporyje              5  :  20                                            pá 26.5. 17 30    FK Řeporyje – Tj Avia Čakovice           /tráva                                             pá 2.6.   17 30    Tj Slavoj Suchdol – FK Řeporyje          /tráva                                          pá 9.6.   17 30    FK Řeporyje – Sk Uhelné sklady          /tráva                                             so 17.6.   9 00     Sk Čechie smíchov – FK Řeporyje      / tráva


 

IMG_0077

___________________________________________________________________________________________________

Starší přípravka soupiska

JMENOROK NAR.ID
Pavel Luka French2006
Červený Daniel2006
David Eduard2007
Hagara René200606060429
Holl Simon2007
Mikletič Petr2006
Novák Ondřej200707071007
Růžička Maxmilian200606101021
Shorban Daniel200606120158
Šťastný Filip200707080652
Berisha Simon2006
Myhaylyk Andriy2007
Kastler Benedikt2008
Šimek Tomáš2006
Tauchman Sebastian2006