Mladší žáci – ZÁPASY- NOMINACE

Rozpis zápasů jaro 2018

pa   6.4.   17 00     FK ŘeporyjeTj Sokol Řepy B                4 : 2                                          ne 15.4.   13 00     TJ Ruzyně  – FK Řeporyje                         3 : 5                                         pá 20.4.   17 00     FK Řeporyje  – Tj Sokol Bílá hora            1 : 2                                         ne  29.4.   12 30     Tj Sokol Stodůlky  – FK Řeporyje                                                          pa    4.5    18 00     FK Řeporyje  – Tj Slovan Bohnice B                                                      so 12.5.    10 00     Tj Slavoj Suchdol  – FK Řeporyje                                                           pa 18.5.   17 00     FK Řeporyje Sokol Nebušice                                                              pa 25.5.   17 00     FK Řeporyje  – Tj Sokol Lipence                                                          ne   3.6.   15 00     FC Zličín B FK Řeporyje

NOMINACE :   Tj Ruzyně – FK Řeporyje,   neděle 15.4. 13 00                                     Sraz ve 12 15 na hřišti Řeporyje nebo 12 30 Ruzyně,  s sebou pití, termoprádlo, kopačky tráva, chrániče. Hraje se za každého počasí!

Nominace: Shorban,Růžička,Šimek,Novák,Myhaylik,Berisha,Červený,French,Hagara,Šťastný,Mikletič, Nováková,Brániš,Inneman

Pokud jste nominování a nemůžete se dostavit, vždy se prosím omlouvejte !


Výsledky zápasů podzim 2017

ne 10.9.   17 00    Tj Sokol Řepy B – FK Řeporyje                4 : 9                                         ne 17.9.   10 30    FK Řeporyje   – TJ Ruzyně                        5 : 2                                       pá 22.9.   18 00    Tj Sokol Bílá hora FK Řeporyje            4 : 4                                        st  4.10.   17 00    FK Řeporyje – Tj Sokol Stodůlky             0 : 17                                         ne 8.10.   14 00    Tj Slovan Bohnice B — FK Řeporyje       1 : 2                                          ne 15.10. 10 30    FK ŘeporyjeTj Slavoj Suchdol              4 : 7                                       so 21.10.  10 00    Sokol Nebušice  – FK Řeporyje              7 : 5                                          so 4.10.    10 00    Tj Sokol Lipence – FK Řeporyje              3 : 2                                      ne  5.11.   10 30    FK Řeporyje – FC Zličín B                        2 : 1


IMG_0133 - kopie

___________________________________________________________________________________________________

Mladší žáci - soupiska

JMENOIDčíslo
Pavel Luka French0607073412
Červený Daniel060614888
Hagara René060604297
Mikletič Petr060705845
Novák Ondřej0707100711
Růžička Maxmilian061010219
Shorban Daniel061201581
Šťastný Filip0708065210
Berisha Simon061014132
Myhaylyk Andriy070514444
Šimek Tomáš050507236
Brániš Vojta050114713
Inneman Patrik0609157913
Nováková Tereza0312131014