Mladší žáci – ZÁPASY-SOUPISKA-NOMINACE

Pátek 21.4. – kondiční trénink – odpadá!!!.

Sraz v 17hod na hřišti FK Řeporyje, ssebou kopačky,tenisky,míč,teplákovky,čepičky. Trénink bude zaměřen na kondiční průpravu,koordinaci běhu,výdrž,rychlost atd.Platí i za špatného počasí, v tom případě si uděláme v kabině taktickou a teoretickou přípravu na kterou během tréninků není moc času.

Páteční tréninky budou vždy, když nebudeme hrát domácí páteční zápas, info vždy na webu!


NOMINACE : Tj Sokol Řepy B –  FK Řeporyje  , neděle 10.9. v 17 00               Sraz v 16 00 na hřišti FK Řeporyje, nebo 16 30 Řepy, s sebou pití,kopačky tráva, chrániče. Hraje se za každého počasí!

Nominace:

Pokud jste nominování a nemůžete se dostavit, vždy se prosím omlouvejte !


Rozpis zápasů podzim 2017

ne 10.9.   17 00    Tj Sokol Řepy B – FK Řeporyje                                                                ne 17.9.   10 30    FK Řeporyje   – TJ Ruzyně                                                                      pá 22.9.   18 00    Tj Sokol Bílá hora FK Řeporyje                                                            ne 1.10.   10 30    FK Řeporyje – Tj Sokol Stodůlky                                                          ne  8.10.  14 00    Tj Slovan Bohnice B FK Řeporyje                                                       ne 15.10. 10 30    FK ŘeporyjeTj Slavoj Suchdol                                                             so 21.10.  10 00    Sokol Nebušice  – FK Řeporyje                                                             so 28.10.  11 00    Tj Sokol Lipence – FK Řeporyje                                                              ne  5.11.   10 30    FK Řeporyje – FC Zličín B          


IMG_0133 - kopie

___________________________________________________________________________________________________

Mladší žáci - soupiska

JMENOROK NAR.IDčíslo
Pavel Luka French20060607073412
Červený Daniel2006060614888
David Eduard20070709028715
Hagara René2006060604297
Holl Simon20070712123013
Mikletič Petr2006060705845
Novák Ondřej20070707100711
Růžička Maxmilian2006061010219
Shorban Daniel2006061201581
Šťastný Filip20070708065210
Berisha Simon2006061014132
Myhaylyk Andriy2007070514444
Kastler Benedikt20080809134114
Šimek Tomáš2005050507236
Tauchman Sebastian2006060815273