Nábor

Nábor

Vítáme vás na stránce věnované malým fotbalistům. Rádi bychom vám, rodičům, prarodičům nebo třeba sourozencům budoucích sportovců poskytli základní informace o činnosti našeho fotbalové klubu a především pak, kde a jak můžete vašeho (a snad také brzy našeho) malého fotbalistů přihlásit do FK Řeporyje – Praha 5.

Je to velmi jednoduché, ale pokud by vám přesto nebylo cokoliv jasné, nebo byste potřebovali kteroukoliv informaci doplnit, neváhejte nám zavolat na tel. č. 602 605 452 nebo 603 448 941 nebo se obrátit přímo na trenéry příslušné věkové kategorie, jejichž telefonní čísla nejdete níže.

Uvedené informace platí pochopitelně přiměřeně také pro ty, kteří již odrostli kategorii přípravek. Pokud totiž mají fotbal rádi a chtěli by se mu věnovat pod vedením našich trenérů, budou v Řeporyjích vítáni.

Kdo je FK Řeporyje?
FK Řeporyje je malý fotbalový klub, který v dospělém fotbale nikdy nepronikl do vrcholových soutěží. 1 B třídu hrají momentálně naši dospělý tedy Áčko. V devadesátých letech minulého století však hrál náš tým dospělých Pražský přebor, to však bylo maximum. V současné době se klub soustředí především na mládež, které dáváme velký prostor pro růst a zdravý rozvoj, protože v budoucnu je naším cílem vsázet na mladé odchovance, jenž náš klub vychová a ti budou prezentovat i náš fotbal na dospělé úrovni. Naším cílem u mládeže je nejprve z hráče vychovat dobrého člověka a až potom dobrého fotbalistu, neboť mi nejsme jen trenéři, ale naše práce je opravdu všestranná.

Kde a jaká jsou hřiště FK Řeporyje
V současné době se fotbalisté FK Řeporyje připravují na jednom velkém travnatém hřišti v samotném srdci Řeporyjí. Máme tedy k dispozici jedno travnaté hřiště a jedno škvárové hřiště. Přes zimu však hledáme pro všechny kategorie náhradní zázemí v okolí Řeporyjí. Děti chodí přes zimu spíše do sportovních hal a mužstvo dospělých trénuje v zimě většinou na umělém povrchu nedaleko Řeporyjí.

A co děti mladší šesti let?
Děti jenž ještě nemají potřebný věk proto aby mohli hrát pražské soutěže, tedy zápasy, ale mají rády pohyb mohou přijít i ony na fotbalový trénink. Trénink školičky je určený pro děti předškolních let a trenéři se zaměřují na všestranný pohybový rozvoj. Takže je trénink nejen připraví na fotbal do budoucna, ale vlastně na jakýkoliv sport, kterému se budou chtít ve starším věku věnovat.

Kontakty:

Předpřípravka (Fotbalová školka)
trenér: František Veselý (tel. 603 448 941)
Asistenti trenéra: Aleš Mach

Mladší přípravka
Trenér: Stokláska Jan (tel. 733 600 891)
Trenér:  Breza Marián (tel. 728 791 120)

Starší přípravka
Trenér: Borovička Jan (tel. 776 854 551)

Mladší žáci 
Trenér: Novák Michal (tel. 603 504 026)
Trenér Šťastný Bohumír (tel: 605 895 568)

Mladší dorost 
Trenér: Tošnar Milan ( tel: 608 323 661)
Asistent trenéra: Rada Ladislav

 

Jak se přihlásit?
Není nic jednoduššího, než kontaktovat příslušného trenéra a přijít na trénink. Trenér si malého fotbalistu zapíše mezi své svěřence a předá vám k vyplnění přihlášku a registrační lístek (neplatí pro Fotbalovou školku, kde se ještě registrační lístky nevystavují, protože děti do 6 let utkání nehrají). Pochopitelně vám poskytnou také všechny další informace a organizační pokyny týkající se tréninků a zápasů.

Co si počít s registrací v jiném klubu?
Je možné, že i docela malý fotbalista již zkoušel kopat do míče v jiném fotbalovém klubu a že v něm je dokonce registrován. Taková skutečnost by sice nebránila tomu, aby u nás trénoval, ale nastupovat k zápasům by nemohl dříve, než bychom vyřešili otázku přestupu (tedy změny registrace na FAČR). Protože vyřízení přestupu může trvat i několik dnů (je třeba jednat s klubem, u kterého byla registrace provedena i na svazových orgánech), bude vhodné, pokud trenérovi takovou skutečnost oznámíte co možná nejdříve

Závěr?
Pokud usoudíte, že by sportovní příprava v našem fotbalovém klubu mohla být pro vaše dítko smysluplným využitím volného času, neváhejte a nebojte se je přivést na některý z tréninků. Možná se právě FK Řeporyje stane místem, které mu bude přinášet radost, kde bude rozvíjet nejen svoji kondici, ale také důležité lidské vlastnosti, bojovnost, vytrvalost, a kde bude mít spoustu kamarádů.

Více Kontaktů na jednotlivé trenéry naleznete v sekci ,,realizační týmy“.